make WWAY your homepage  Become a fan on facebook  Follow us on twitter  Receive RSS Newsfeeds  MEMBERS: Register | Login

Granny, The cost per unit is

Granny, The cost per unit is $645,833.33, not 6.45Million! But, you sure did get my attention!!! All this money spent and builders haven't been paid in full. I wonder where it all went.

Reply

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Please re-enter the code shown in the image below.